M2MXT-1006J 3M IDC CABLE - MDM10T/MC10G/X
Кабельные сборки
Номер производителя:
M2MXT-1006J
Производитель:
3M
Категория продукции:
Описание:
IDC CABLE - MDM10T/MC10G/X
Состояние RoHs:
Cable Termination :
IDC
Color :
Gray, Ribbon
Connector Type :
PCB to Cable
Contact Finish :
Tin-Lead
Contact Finish Thickness :
100.0µin (2.54µm)
Features :
Length :
0.500 (152.40mm, 6.00")
Number of Positions :
10
Number of Rows :
2
Part Status :
Obsolete
Pitch - Cable :
0.050" (1.27mm)
Pitch - Connector :
0.100" (2.54mm)