M2MXT-6006R 3M IDC CABLE - MDM60T/MC60M/X
Кабельные сборки
Номер производителя:
M2MXT-6006R
Описание:
IDC CABLE - MDM60T/MC60M/X
Color :
Multiple, Ribbon
Length :
0.500 (152.40mm, 6.00")
Number of Positions :
60
Pitch - Cable :
0.050" (1.27mm)
Pitch - Connector :
0.100" (2.54mm)