M8MMT-6006J 3M IDC CABLE - MDM60T/MC60G/MDM60T
Кабельные сборки
Номер производителя:
M8MMT-6006J
Описание:
IDC CABLE - MDM60T/MC60G/MDM60T
Color :
Gray, Ribbon
Length :
0.500 (152.40mm, 6.00")
Number of Positions :
60
Pitch - Cable :
0.050" (1.27mm)
Pitch - Connector :
0.100" (2.54mm)