H3CCH-6006M Assmann WSW Components IDC CBL - HHKC60H/AE60M/HHKC60H
Кабельные сборки
Номер производителя:
H3CCH-6006M
Производитель:
Категория продукции:
Описание:
IDC CBL - HHKC60H/AE60M/HHKC60H
Состояние RoHs:
Cable Termination :
IDC
Color :
Multiple, Ribbon
Connector Type :
Socket to Socket
Contact Finish :
Gold
Contact Finish Thickness :
15.0µin (0.38µm)
Features :
Polarizing Key
Length :
0.500 (152.40mm, 6.00")
Number of Positions :
60
Active
Pitch - Cable :
0.050" (1.27mm)
Pitch - Connector :
0.100" (2.54mm)