H6MMS-6006M Assmann WSW Components DIP CABLE - HDM60S/AE60M/HDM60S
Кабельные сборки
Номер производителя:
H6MMS-6006M
Производитель:
Категория продукции:
Описание:
DIP CABLE - HDM60S/AE60M/HDM60S
Состояние RoHs:
Cable Termination :
IDC
Color :
Multiple, Ribbon
Connector Type :
DIP to DIP
Contact Finish :
Tin
Contact Finish Thickness :
Features :
Length :
0.500 (152.40mm, 6.00")
Number of Positions :
60
Number of Rows :
2
Part Status :
Discontinued at Digi-Key
Pitch - Cable :
0.050" (1.27mm)
Pitch - Connector :
0.100" (2.54mm)
Series :
Shielding :
Unshielded
Usage :
Socket (0.1"), Board In