M300-FC11005F2-0300L Harwin Inc. CBL ASS 3MM F 10POS DUAL 300MM
Кабельные сборки
Номер производителя:
M300-FC11005F2-0300L
Производитель:
Категория продукции:
Описание:
CBL ASS 3MM F 10POS DUAL 300MM
Состояние RoHs:
Cable Termination :
Crimp
Color :
White, Individual
Connector Type :
Socket to Individual Wire Leads
Contact Finish :
Gold
Contact Finish Thickness :
5.90µin (0.150µm)
Features :
Polarizing Key, Screw Lock
Length :
0.984 (300.00mm, 11.81")
Number of Positions :
10
Pitch - Connector :
0.118" (3.00mm)