M300-FC31005F2-0150L Harwin Inc. CBL ASS 3MM F 10POS DUAL 150MM
Кабельные сборки
Номер производителя:
M300-FC31005F2-0150L
Производитель:
Категория продукции:
Описание:
CBL ASS 3MM F 10POS DUAL 150MM
Состояние RoHs:
Cable Termination :
Crimp
Color :
White, Individual
Connector Type :
Socket to Individual Wire Leads
Contact Finish :
Gold
Contact Finish Thickness :
5.90µin (0.150µm)
Features :
Polarizing Key, Screw Lock
Length :
0.492 (150.00mm, 5.91")
Number of Positions :
10
Pitch - Connector :
0.118" (3.00mm)