M300-FC70305F2-0150L Harwin Inc. CBL ASS 3MM F 3POS SNGL 150MM
Кабельные сборки
Номер производителя:
M300-FC70305F2-0150L
Описание:
CBL ASS 3MM F 3POS SNGL 150MM
Length :
0.492 (150.00mm, 5.91")
Pitch - Connector :
0.118" (3.00mm)