M300-FC70305F2-0300L Harwin Inc. CBL ASS 3MM F 3POS SNGL 300MM
Кабельные сборки
Номер производителя:
M300-FC70305F2-0300L
Описание:
CBL ASS 3MM F 3POS SNGL 300MM
Length :
0.984 (300.00mm, 11.81")
Pitch - Connector :
0.118" (3.00mm)