M300-MC31005M1-0450L Harwin Inc. CBL ASS 3MM M 10POS DUAL 450MM
Кабельные сборки
Номер производителя:
M300-MC31005M1-0450L
Производитель:
Категория продукции:
Описание:
CBL ASS 3MM M 10POS DUAL 450MM
Состояние RoHs:
Cable Termination :
Crimp
Color :
White, Individual
Connector Type :
Plug to Individual Wire Leads
Contact Finish :
Gold
Contact Finish Thickness :
5.90µin (0.150µm)
Features :
Mating Flange, Polarizing Key
Length :
1.48 (450.00mm)
Number of Positions :
10
Pitch - Connector :
0.118" (3.00mm)