M80-FC305F1-04-0150F1 Harwin Inc. CBL ASSEM RG178 F-F 150MM 4POS
Кабельные сборки
Номер производителя:
M80-FC305F1-04-0150F1
Описание:
CBL ASSEM RG178 F-F 150MM 4POS
Connector Type :
Socket to Socket
Length :
0.492 (150.00mm, 5.91")
Number of Positions :
4
Pitch - Connector :
0.157" (4.00mm)