MDM-25SH005F ITT Cannon, LLC MICRO 25POS SKT 30"
Кабельные сборки
Номер производителя:
MDM-25SH005F
Производитель:
Категория продукции:
Описание:
MICRO 25POS SKT 30"
Состояние RoHs:
Таблицы данных:
1st Connector :
Receptacle, Female Sockets
2nd Connector :
Individual Wire Leads
Color :
Multiple
Contact Finish :
Gold
Contact Finish Thickness :
Length :
2.50 (762.00mm)