MDM-31PH023F ITT Cannon, LLC MICRO 31POS PIN 20"
Кабельные сборки
Номер производителя:
MDM-31PH023F
Описание:
MICRO 31POS PIN 20"
1st Connector :
Plug, Male Pins
Length :
1.67 (508.00mm)