MDM-31PH025K ITT Cannon, LLC MICRO 31POS PIN 10"
Кабельные сборки
Номер производителя:
MDM-31PH025K
Описание:
MICRO 31POS PIN 10"
1st Connector :
Plug, Male Pins
Length :
0.833 (254.00mm, 10.00")