MDM-37PH003M2 ITT Cannon, LLC MICRO-D RCPT 37POS PIN 18" WIRE
Кабельные сборки
Номер производителя:
MDM-37PH003M2
Производитель:
Категория продукции:
Описание:
MICRO-D RCPT 37POS PIN 18" WIRE
Состояние RoHs:
Таблицы данных:
1st Connector :
Receptacle, Male Pins
2nd Connector :
Individual Wire Leads
Color :
Multiple
Contact Finish :
Gold
Contact Finish Thickness :
Length :
1.50 (457.20mm)