MDM-37PH029F ITT Cannon, LLC MICRO 37POS PIN 10" YEL
Кабельные сборки
Номер производителя:
MDM-37PH029F
Производитель:
Категория продукции:
Описание:
MICRO 37POS PIN 10" YEL
Состояние RoHs:
Таблицы данных:
1st Connector :
Plug, Male Pins
2nd Connector :
Individual Wire Leads
Color :
Multiple
Contact Finish :
Gold
Contact Finish Thickness :
Length :
0.833 (254.00mm, 10.00")