MDM-37SH006B ITT Cannon, LLC MICRO-D PLUG 37POS SKT 36" WIRE
Кабельные сборки
Номер производителя:
MDM-37SH006B
Описание:
MICRO-D PLUG 37POS SKT 36" WIRE
1st Connector :
Plug, Female Sockets
Length :
3.00 (914.40mm)