MDM-37SH028F ITT Cannon, LLC MICRO 37POS SKT 12" YEL
Кабельные сборки
Номер производителя:
MDM-37SH028F
Описание:
MICRO 37POS SKT 12" YEL
Состояние RoHs:
1st Connector :
Receptacle, Female Sockets
Length :
1.00 (304.80mm)