MDM-51PH002B ITT Cannon, LLC MICRO 51POS PIN 12"
Кабельные сборки
Номер производителя:
MDM-51PH002B
Описание:
MICRO 51POS PIN 12"
1st Connector :
Plug, Male Pins
Length :
1.00 (304.80mm)