PIC18F25K50T-I/ML Microchip Technology IC MCU 8BIT 32KB FLASH 28QFN
Интегральные схемы (ИС) 28-VQFN Exposed Pad
Номер производителя:
PIC18F25K50T-I/ML
Описание:
IC MCU 8BIT 32KB FLASH 28QFN
Connectivity :
I²C, SPI, UART/USART, USB
Data Converters :
A/D 14x10b
Number of I/O :
25
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C (TA)
Package / Case :
28-VQFN Exposed Pad
Packaging :
Tape & Reel (TR)
Peripherals :
Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Program Memory Size :
32KB (16K x 16)
RAM Size :
2K x 8
Speed :
48MHz
Supplier Device Package :
28-QFN (6x6)
Voltage - Supply (Vcc/Vdd) :
2.3 V ~ 5.5 V
в наличии
57,278
Предложение
ChipIc имеет уникальный источник поставок. Мы можем предложить PIC18F25K50T-I/ML более
конкурентоспособную цену для наших клиентов. Вы можете насладиться нашим лучшим
PIC18F25K50T-I/ML Особенности
PIC18F25K50T-I/ML is produced by Microchip Technology, belongs to Встроенные микроконтроллеры, the type of connection includes I²C, SPI, UART/USART, USB, it belongs to PIC, the core size is up to 8-Bit, the data conversion type is usually A/D 14x10b, the maximum EEPROM size can reach 256 x 8, and its best working temperature is -40°C ~ 85°C (TA), the size is 28-VQFN Exposed Pad, and Tape & Reel (TR) is its most common packaging method , the storage type is Flash, which belongs to the PIC® XLP™ 18K series, and has the speed of 48MHz, using 28-QFN (6x6).