PIC18F25K80-I/MM Microchip Technology IC MCU 8BIT 32KB FLASH 28QFN
Интегральные схемы (ИС) 28-VQFN Exposed Pad
Номер производителя:
PIC18F25K80-I/MM
Описание:
IC MCU 8BIT 32KB FLASH 28QFN
Connectivity :
ECAN, I²C, LIN, SPI, UART/USART
Data Converters :
A/D 8x12b
EEPROM Size :
1K x 8
Number of I/O :
24
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C (TA)
Package / Case :
28-VQFN Exposed Pad
Peripherals :
Brown-out Detect/Reset, LVD, POR, PWM, WDT
Program Memory Size :
32KB (16K x 16)
RAM Size :
3.6K x 8
Speed :
64MHz
Supplier Device Package :
28-QFN-S (6x6)
Voltage - Supply (Vcc/Vdd) :
1.8 V ~ 5.5 V
в наличии
30,395
Предложение
ChipIc имеет уникальный источник поставок. Мы можем предложить PIC18F25K80-I/MM более
конкурентоспособную цену для наших клиентов. Вы можете насладиться нашим лучшим
PIC18F25K80-I/MM Особенности
PIC18F25K80-I/MM is produced by Microchip Technology, belongs to Встроенные микроконтроллеры, the type of connection includes ECAN, I²C, LIN, SPI, UART/USART, it belongs to PIC, the core size is up to 8-Bit, the data conversion type is usually A/D 8x12b, the maximum EEPROM size can reach 1K x 8, and its best working temperature is -40°C ~ 85°C (TA), the size is 28-VQFN Exposed Pad, and Tube is its most common packaging method , the storage type is Flash, which belongs to the PIC® XLP™ 18K series, and has the speed of 64MHz, using 28-QFN-S (6x6).