SFSD-03-28-G-03.25-DR-NUS Samtec Inc. .050 SOCKET DISCRETE CABLE ASSEM
Кабельные сборки
Номер производителя:
SFSD-03-28-G-03.25-DR-NUS
Connector Type :
Socket to Socket
Features :
Latch Lock, Polarizing Key
Length :
0.271 (82.55mm, 3.25")
Number of Positions :
6
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)