SFSD-03-28C-G-10.00-S Samtec Inc. .050 SOCKET DISCRETE CABLE ASSEM
Кабельные сборки
Номер производителя:
SFSD-03-28C-G-10.00-S
Color :
Multiple, Individual
Connector Type :
Socket to Individual Wire Leads
Features :
Polarizing Key
Length :
0.833 (254.00mm, 10.00")
Number of Positions :
6
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)