SFSD-03-30-H-03.85-S Samtec Inc. .050 SOCKET DISCRETE CABLE ASSEM
Кабельные сборки
Номер производителя:
SFSD-03-30-H-03.85-S
Connector Type :
Socket to Individual Wire Leads
Contact Finish Thickness :
30.0µin (0.76µm)
Features :
Polarizing Key
Length :
0.321 (97.79mm, 3.85")
Number of Positions :
6
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)