SFSD-05-28-F-03.26-DL-NDS Samtec Inc. .050 SOCKET DISCRETE CABLE ASSEM
Кабельные сборки
Номер производителя:
SFSD-05-28-F-03.26-DL-NDS
Connector Type :
Socket to Socket
Contact Finish Thickness :
Flash
Features :
Friction Lock, Polarizing Key
Length :
0.272 (82.80mm, 3.26")
Number of Positions :
10
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)