SFSD-05-28-G-03.54-DR-NDS Samtec Inc. .050 SOCKET DISCRETE CABLE ASSEM
Кабельные сборки
Номер производителя:
SFSD-05-28-G-03.54-DR-NDS
Connector Type :
Socket to Socket
Features :
Latch Lock, Polarizing Key
Length :
0.295 (89.92mm, 3.54")
Number of Positions :
10
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)