SFSD-05-28-G-03.93-DR-NUS Samtec Inc. .050 SOCKET DISCRETE CABLE ASSEM
Кабельные сборки
Номер производителя:
SFSD-05-28-G-03.93-DR-NUS
Производитель:
Категория продукции:
Описание:
.050 SOCKET DISCRETE CABLE ASSEM
Состояние RoHs:
Таблицы данных:
Cable Termination :
Crimp
Color :
Black, Individual
Connector Type :
Socket to Socket
Contact Finish :
Gold
Contact Finish Thickness :
10.0µin (0.25µm)
Features :
Latch Lock, Polarizing Key
Length :
0.327 (99.82mm, 3.93")
Number of Positions :
10
Active
Pitch - Cable :
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)