SFSD-05-28-G-03.94-DR-NUS Samtec Inc. .050 SOCKET DISCRETE CABLE ASSEM
Кабельные сборки
Номер производителя:
SFSD-05-28-G-03.94-DR-NUS
Length :
0.328 (100.08mm, 3.94")
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)