SFSD-05-28-G-04.50-DR-NDX Samtec Inc. .050 SOCKET DISCRETE CABLE ASSEM
Кабельные сборки
Номер производителя:
SFSD-05-28-G-04.50-DR-NDX
Length :
0.375 (114.30mm, 4.50")
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)