SFSD-05-28-G-04.72-DR-NUX Samtec Inc. .050 SOCKET DISCRETE CABLE ASSEM
Кабельные сборки
Номер производителя:
SFSD-05-28-G-04.72-DR-NUX
Connector Type :
Socket to Socket
Features :
Latch Lock, Polarizing Key
Length :
0.393 (119.89mm, 4.72")
Number of Positions :
10
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)