SFSD-05-28-G-04.75-DR-NUX Samtec Inc. .050 SOCKET DISCRETE CABLE ASSEM
Кабельные сборки
Номер производителя:
SFSD-05-28-G-04.75-DR-NUX
Length :
0.396 (120.65mm, 4.75")
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)