SFSD-05-28-G-05.50-SL Samtec Inc. .050 SOCKET DISCRETE CABLE ASSEM
Кабельные сборки
Номер производителя:
SFSD-05-28-G-05.50-SL
Connector Type :
Socket to Individual Wire Leads
Features :
Friction Lock, Polarizing Key
Length :
0.458 (139.70mm, 5.50")
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)