SFSD-05-28-G-07.75-DR-NDX Samtec Inc. .050 SOCKET DISCRETE CABLE ASSEM
Кабельные сборки
Номер производителя:
SFSD-05-28-G-07.75-DR-NDX
Length :
0.646 (196.85mm, 7.75")
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)