SFSD-05-28-G-08.25-DR-NUS Samtec Inc. .050 SOCKET DISCRETE CABLE ASSEM
Кабельные сборки
Номер производителя:
SFSD-05-28-G-08.25-DR-NUS
Length :
0.688 (209.55mm, 8.25")
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)