SFSD-05-28-G-08.66-DR-NUS Samtec Inc. .050 SOCKET DISCRETE CABLE ASSEM
Кабельные сборки
Номер производителя:
SFSD-05-28-G-08.66-DR-NUS
Connector Type :
Socket to Socket
Contact Finish Thickness :
10.0µin (0.25µm)
Features :
Latch Lock, Polarizing Key
Length :
0.722 (219.96mm, 8.66")
Number of Positions :
10
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)