SFSD-05-28-G-11.00-S Samtec Inc. .050 SOCKET DISCRETE CABLE ASSEM
Кабельные сборки
Номер производителя:
SFSD-05-28-G-11.00-S
Connector Type :
Socket to Individual Wire Leads
Contact Finish Thickness :
10.0µin (0.25µm)
Features :
Polarizing Key
Length :
0.917 (279.40mm, 11.00")
Number of Positions :
10
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)