SFSD-05-28-H-07.87-SL Samtec Inc. .050 SOCKET DISCRETE CABLE ASSEM
Кабельные сборки
Номер производителя:
SFSD-05-28-H-07.87-SL
Connector Type :
Socket to Individual Wire Leads
Contact Finish Thickness :
30.0µin (0.76µm)
Features :
Friction Lock, Polarizing Key
Length :
0.656 (199.90mm, 7.87")
Number of Positions :
10
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)