SFSD-05-30-F-07.87-SR Samtec Inc. .050 SOCKET DISCRETE CABLE ASSEM
Кабельные сборки
Номер производителя:
SFSD-05-30-F-07.87-SR
Connector Type :
Socket to Individual Wire Leads
Contact Finish Thickness :
Flash
Features :
Latch Lock, Polarizing Key
Length :
0.656 (199.90mm, 7.87")
Number of Positions :
10
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)