SFSD-05-30-F-11.81-S Samtec Inc. .050 SOCKET DISCRETE CABLE ASSEM
Кабельные сборки
Номер производителя:
SFSD-05-30-F-11.81-S
Connector Type :
Socket to Individual Wire Leads
Contact Finish Thickness :
Flash
Features :
Polarizing Key
Length :
0.984 (299.97mm, 11.81")
Number of Positions :
10
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)