SFSD-05-30-G-07.87-DR-NUS Samtec Inc. .050 SOCKET DISCRETE CABLE ASSEM
Кабельные сборки
Номер производителя:
SFSD-05-30-G-07.87-DR-NUS
Length :
0.656 (199.90mm, 7.87")
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)