SFSD-05-30-G-07.90-DR-NDX Samtec Inc. .050 SOCKET DISCRETE CABLE ASSEM
Кабельные сборки
Номер производителя:
SFSD-05-30-G-07.90-DR-NDX
Length :
0.658 (200.66mm, 7.90")
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)