SFSD-05-30-H-05.90-D-NUS Samtec Inc. .050 SOCKET DISCRETE CABLE ASSEM
Кабельные сборки
Номер производителя:
SFSD-05-30-H-05.90-D-NUS
Connector Type :
Socket to Socket
Contact Finish Thickness :
30.0µin (0.76µm)
Features :
Polarizing Key
Length :
0.492 (149.86mm, 5.90")
Number of Positions :
10
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)