SFSD-07-28-G-07.80-D-NDX Samtec Inc. .050 SOCKET DISCRETE CABLE ASSEM
Кабельные сборки
Номер производителя:
SFSD-07-28-G-07.80-D-NDX
Connector Type :
Socket to Socket
Contact Finish Thickness :
10.0µin (0.25µm)
Features :
Polarizing Key
Length :
0.650 (198.12mm, 7.80")
Number of Positions :
14
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)