SFSD-07-28-H-11.81-SR Samtec Inc. .050 SOCKET DISCRETE CABLE ASSEM
Кабельные сборки
Номер производителя:
SFSD-07-28-H-11.81-SR
Connector Type :
Socket to Individual Wire Leads
Contact Finish Thickness :
30.0µin (0.76µm)
Features :
Latch Lock, Polarizing Key
Length :
0.984 (299.97mm, 11.81")
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)