SFSD-07-30-H-11.80-SR Samtec Inc. .050 SOCKET DISCRETE CABLE ASSEM
Кабельные сборки
Номер производителя:
SFSD-07-30-H-11.80-SR
Connector Type :
Socket to Individual Wire Leads
Contact Finish Thickness :
30.0µin (0.76µm)
Features :
Latch Lock, Polarizing Key
Length :
0.983 (299.72mm, 11.80")
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)