SFSD-10-28-G-11.00-SR Samtec Inc. .050 SOCKET DISCRETE CABLE ASSEM
Кабельные сборки
Номер производителя:
SFSD-10-28-G-11.00-SR
Color :
Black, Individual
Features :
Latch Lock, Polarizing Key
Length :
0.917 (279.40mm, 11.00")
Number of Positions :
20
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)