SFSD-10-30C-G-10.00-SR Samtec Inc. .050 SOCKET DISCRETE CABLE ASSEM
Кабельные сборки
Номер производителя:
SFSD-10-30C-G-10.00-SR
Color :
Multiple, Individual
Features :
Latch Lock, Polarizing Key
Length :
0.833 (254.00mm, 10.00")
Number of Positions :
20
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)