SFSD-15-28-G-03.93-S Samtec Inc. .050 SOCKET DISCRETE CABLE ASSEM
Кабельные сборки
Номер производителя:
SFSD-15-28-G-03.93-S
Color :
Black, Individual
Features :
Polarizing Key
Length :
0.327 (99.82mm, 3.93")
Number of Positions :
30
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)