SFSD-15-30-G-03.85-S Samtec Inc. .050 SOCKET DISCRETE CABLE ASSEM
Кабельные сборки
Номер производителя:
SFSD-15-30-G-03.85-S
Color :
Black, Individual
Features :
Polarizing Key
Length :
0.321 (97.79mm, 3.85")
Number of Positions :
30
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)