TCSD-05-D-06.88-01-F-N Samtec Inc. 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
Кабельные сборки
Номер производителя:
TCSD-05-D-06.88-01-F-N
Производитель:
Категория продукции:
Описание:
2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
Состояние RoHs:
Таблицы данных:
Cable Termination :
IDC
Color :
Gray, Ribbon
Connector Type :
Socket to Socket
Contact Finish :
Gold
Contact Finish Thickness :
Flash
Features :
Polarizing Key
Length :
0.573 (174.75mm, 6.88")
Number of Positions :
10
Active
Pitch - Cable :
0.039" (1.00mm)
Pitch - Connector :
0.079" (2.00mm)